Biz Kimiz?

12 yıla yakın süredir ahşap panel sektöründe faaliyet gösteren Lena Door;
Yenilikçi, gelişmelere açık ve geniş vizyonu ile sektörün öncü firmalarındandır. 10.000 m2 kapalı alanda kurulmuş olan entegre üretim tesisi son teknoloji ürünü yeni makineler ile sürekli desteklenmekte ve geliştirilmektedir. İnsan faktörüne verdiği önem ise, üretime özen olarak yansır ve üretilen her ürün bunun ispatıdır.

Türkiye ve Cezayir başta olmak üzere 3 ülkede kurulmuş entegre fabrikaları,26 ülkede satış temsilcileri ile dünyaya kapılarını açan Lena Door, bütün ürünlerini Lena Door kalitesiyle damgalama niyetindedir.

%100 müşteri memnuniyeti ile ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan Lena Door, başladığı bu yolda konularında uzman ve deneyimli ekibi ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız, sektörde yarattığı kalite ve teknoloji birikimini, ahşap sektöründe kullanarak yatırımlarına devam edecektir. Yeni ürünlerin ve üretim süreçlerinin geliştirilmesi, yeni pazarlara girilmesi, firmamızın önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği hedeflerinden sadece birkaçıdır.

Kalitesi ve güvenirliliği, ürünlerinin girdiği tüm pazarlarda tüketici tarafından beğenilmişliği; ülkesi, müşterileri ve bayileri için güvenirlilik simgesi olmayı başarmıştır.

Rem Ahşap ailesi olarak daima daha iyiye gitmek istediğimiz ve kendimizle rekabet ettiğimiz bu yolda, sizinle de buluşmak isteriz..